Interiér

Horní apartmán:

Ubytovací kapacita horního apartmánu je koncipována pro max. počet 10 osob. 

Prostorná vstupní chodba je vybavena radiátorovým vysoušečem na boty, což zvláště oceníte v zimě. Dále je tu technická místnost spolu se samostatným záchodem a bojlerem na vodu. A vstup do jedné z koupelen. Objekt je vytápěn elektrickým podlahovým topením s termostatem (chodba, koupelny, kuchyň).

Společné místnosti vévodí krb, jídelní stůl z masivu, spolu s dřevěnými lavicemi a komfortní kuchyňský kout vybavený moderními spotřebiči (myčka, trouba, sklokeramická indukční deska, varná konvice, kávovar, toustovač). Dále jsou k dispozici mycí prostředky a základní kuchyňské suroviny. Pro nejmenší děti je připravena dětská židlička. 

Součástí obývacího pokoje je pohodlná a prostorná pohovka, spolu se dvěma křesly. Prostor je doplněn o obývací stěnu v podobě úložných skříněk, spolu s nástěnnou LCD televizí.  

K dispozici jsou 3 pokoje: 

  • Pokoj pro 3 osoby (manželská postel spolu s jednolůžkem), dětská postýlka
  • Pokoj pro 3 osoby – (patrová postel pro 3 osoby) –  primárně zamýšlen jako dětský pokoj, nebo pokoj pro rodinu s malým dítětem 
  • Pokoj pro 4 osoby s vchodem do druhé koupelny ( manželská postel a patrová postel) 

Chvíle pro relax

Po celodenních sportovních aktivitách bude pro mnohé z Vás to pravé sauna, jež je vám také k dispozici. Kapacita sauny je 4-5 osob. 

Necítíte-li se na osvěžení v jezírku, můžete využít po sauně komfortní sprchu a posedět venku, či uvnitř na lavici. 

Kontaktujte nás

Rezervujte si svůj pobyt online, nebo nás kontaktujte na tel.čísle + 420 775 376 106

© Copyright - REMEDY 2022 :: Design/Code - Natrucdesign.cz